středa 11. června 2014

Víkend s rodinou

Slavili jsme. V sobotu jsme si zajeli na přání oslavenkyně do Zoo v Chlebech, v neděli náš domov ožil díky dědům, babičkám, tetám, strýcům a bratránkům...Byla plná shledání, smíchu, radosti, hluku, vyprávění, blízkosti, dárků, ale i jídla a pití...ještě cítím uběhané nohy,
 ale jsem šťastná, že jsme se mohli v takové slušné sestavě znovu sejít. Snad to tak alespoň trochu vnímala i naše Amelie.


Vlastně se původně tak jmenovat ani neměla.. 
Když se před šesti lety začal odvíjet její příběh, jakoby jsme tušili, že pro ní ale nakonec bude to jméno přímo výstižné. Díky svému šibalskému kukuči, velkým očím, praštěným nápadům, slabosti pro každou klukovinu i obrovské fantazii a zvídavosti Amelii nezapře :).
Těším se, co s ní ještě zažijeme a doufám, že se jí splní přání, na které myslela při sfouknutí dortových svíček. 
 A že se jí bude líbit i oslava s jejími kamarády, která nás čeká další sobotu. 6 let je potřeba oslavit se vším všudy :).
 Tentokrát nebylo moc času na focení výzdoby, nebo dortu, ale vůbec mi to nevadilo.
 Takové chvíle jsou zkrátka k nezaplacení.Krásné slunečné dny všem!

Martina


10 komentářů:

 1. Milá Martino, Amelie je krásné jméno a Vaší dcerce moc sluší. Přeji Amélce, ať se jí všechna přání plní...:) Krásné dny, Veronika.

  OdpovědětVymazat
 2. Už chapu proc ses vcera ptala jestli mame ten film, ok dnes bude promitani :-*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Promítání nebylo, zato hezké vzpomínání. Tak se snad filmu brzy dočkám :-*

   Vymazat
 3. Přeji Mel všechno nejlepší a hodně zdraví.Jméno Amélie jí vystihuje i sluší:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkujeme za krásné přání ! :) Přejeme fajn letní dny, M+A

   Vymazat
 4. Přeji Amelii všechno nejlepší k narozeninám. Jméno se k ní přesně hodí :-) My máme červen také ve znamení oslav narozenin a svátků :-)
  Krásné léto celé rodině...
  Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, moc děkujeme. Jméno se k ní hodí, stejně jako Ameliin účes, na který už bohužel zanevřela, ale beru, že potřebuje změnu a snažím se to respektovat :)))). Přejeme moc krásné léto i Vám! M+A

   Vymazat
 5. Jééé, to byl krásný víkend. Tyhle oslavy jsou nejlepší, také jsem je měla ráda, když jsem dělala aupair a kluci slavili narozeniny :-) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak. Jsou to zážitky, které vám už nikdo nevezme..Zbudou pěkné vzpomínky, doufám..Báro krásné léto a moc díky za návštěvy!;) M.

   Vymazat